zsostrov.cz

svátek má Soňa, 28.3. 2024

Hlavní cíle projektu:

- rozšíření interaktivního způsobu výuky předmětů 1.stupně základních škol v Královéhradeckém kraji

- vytvoření metodického a obsahového portfolia (interaktivní vyučovací hodiny) pro jednotlivé předměty

- zapojení žáků do využívání interaktivní výuky

- vytvoření partnerského  systému škol pro sdílení a  tvorbu nových učebních materiálů

Do realizace projektu se zapojí celkem 9 ZŠ kraje. Na tvorbě výukových materiálu se bude podílet 53 učitelů jako první cílová skupina, kteří vytvoří  954 interaktivních  hodin pro  výuku  všech  hlavních  předmětů 1. stupně ZŠ. Dále budou vytvořeny metodické pokyny pro  dalších tvorbu interaktivních hodin. Druhou hlavní cílovou skupinou je 1900 žáků 1.stupně  škol, kteří sami vytvoří 300 interaktivních výstupů v různých oblastech výuky. Všechny výstupy budou umístěny k obecnému využití na projektovém webu.