zsostrov.cz

svátek má Sabina, 22.10. 2019

Žákovská soutěž

 

Závěrečné výsledky

 

Soutěž o nejlepšího žákovského tvůrce

Kategorie A (1. - 3. ročník) 

1. Adéla Moravcová (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 

2. Denisa Neradová (ZŠ Lázně Bělohrad)

3. Michal Vašíček (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově)

4. Gabrieal Haucková (ZŠ HK, Jiráskovo nám.)

5. Lukáš Rajmont (ZŠ HK, Jiráskovo nám.)

Kategorie B (4. - 5. ročník)

1. Tomáš Vajdl (ZŚ Lázně Bělohrad) 

2. Ondřej Doubek (ZŠ Josefov) 

3. Václav Štěp (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 

4. Eliška Forstová (ZŠ Josefov) 

5. Pavlína Dostálová (ZŠ Josefov) 

 

Soutěž o nejlepší žákovský materiál

Kategorie A (1. - 3. ročník)

1. Písmeno S - Pavla Šimková (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově)

Kategorie B (4. - 5. ročník)

1. Vesmír, sluneční soustava - Jan Hodač (ZŠ Kopidlno)

 

Výsledky žákovské soutěže za měsíc listopad

Kategorie A (1. - 3. ročník)

1. Pavla Šimková (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 29 b.

Kategorie B (4. - 5. ročník)

1. Tomáš Vajdl (ZŚ Lázně Bělohrad) 32 b.

2. Tomáš Váchal (ZŠ Trutnov, Komenského) 31 b.

    Václav Štěp (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 31 b.

4. David Feyer ( ZŠ Trutnov, Komenského) 27 b.

    Tereza Blažková (ZŚ Lázně Bělohrad) 27 b. 

 

Výsledky žákovské soutěže za měsíc prosinec

Kategorie A (1. - 3. ročník)

1. Vojtěch Štěp (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 30 b.

2. Patrik Boška (ZŠ HK, Jiráskovo nám.) 23 b.

Kategorie B (4. - 5. ročník)

1. Tomáš Vajdl (ZŚ Lázně Bělohrad) 31 b.

2. Daniel Čech (ZŠ Nový Bydžov, Klicperova) 29 b.

    Jaroslav Holý (ZŠ Nový Bydžov, Klicperova) 29 b.

    Barbora Víghová (ZŠ Nový Bydžov, Klicperova) 29 b.

5. Filip Stýblo, Ondřej Kocman (ZŚ HK Sever) 28 b.

 

 

Výsledky žákovské soutěže za měsíc leden

Kategorie A (1. - 3. ročník)

1. Michal Vašíček (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 32 b.

2. Vojtěch Štěp (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 31 b.

    Lukáš Rajmont (ZŠ HK, Jiráskovo nám.) 31 b.

4. Pavlína Kuhajdíková (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 29 b.

    Jakub Tarant (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 29 b.

    Denisa Neradová (ZŠ Lázně Bělohrad) 29 b.

    Gabrieal Haucková (ZŠ HK, Jiráskovo nám.) 29 b.

Kategorie B (4. - 5. ročník)

1. Anna Slezáková (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 33 b.

2. Romana Králíková (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 32 b.

3. Štěpán Pilc (ZŠ Nový Bydžov, Klicperova) 31 b.

    Tomáš Vajdl (ZŠ Lázně Bělohrad) 31 b.

    Julie Shejbalová (ZŠ Josefor) 31 b.

    Štěpánka Dusová (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 31 b.

    Markéta Bašková (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 31 b.

 

Výsledky žákovské soutěže za měsíc únor

Kategorie A (1. - 3. ročník)

1. Michal Vašíček (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 33 b.

    Pavla Šimková (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 33 b.

3. Gabriela Haucková (ZŠ HK, Jiráskovo nám.) 32 b.

    Denisa Neradová (ZŠ Lázně Bělohrad) 32 b.

5. Jindřich Hemelík (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 31 b.

    Jan Kosejk (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 31 b.

 Kategorie B (4. - 5. ročník)

1. Eliška Forstová (ZŠ Josefov) 33 b.

    Pavlína Dostálová (ZŠ Josefov) 33 b.

    Ondřej Doubek (ZŠ Josefov) 33 b.

    Martin Kánský (ZŠ Josefov) 33 b.

    Jan Křičenský (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 33 b.

    Aneta Páblová (ZŠ Jaroměř, Na Ostrově) 33 b.

    Lukáš Svoboda (ZŠ Kopidlno) 33 b.

    Jan Hodač (ZŠ Kopidlno) 33 b.

    Tereza Kodydková (ZŠ Kopidlno) 33 b.